CENY

Niełatwo określić cenę bez wcześniejszego ujrzenia wzoru lub otrzymania jego dokładnego opisu. Ostateczny koszt tatuażu zależny od wielu czynników, takich jak: rozmiar, kolorystyka, umiejscowienie na ciele oraz czas potrzebny na jego wykonanie. Tatuaże nie możliwe do wykonania na jednym spotkaniu rozliczamy ustalając cenę za 3 godzinną sesję ciągłej pracy tatuatora. Minimalna cena za tatuaż to 180zł i mieszczą się w niej zazwyczaj niewielkie graficzne wzory jak np. litery, symbole, gwiazdki etc.
 

REZERWACJA TERMINU

Każda rezerwacja terminu zadatkowana jest na kwotę 50-100 zł.
Zadatek pobierany jest, aby zapobiec sytuacji, w której klient nie pojawiający się na umówiony termin blokuje kolejkę dla innych zainteresowanych. Zadatkowana kwota jest oczywiście wliczana w koszt wykonanego tatuażu i podlega zwrotowi jedynie na 72h przed umówioną wizytą.
 

WYBÓR WZORU

Przed pojawieniem się w studiu warto posiadać już pewien zamysł planowanego tatuażu. W tym celu polecamy rozejrzenie się w internecie, wśród magazynów tematycznych czy najzwyklejszą rozmowę ze znajomymi, którzy mają już za sobą przygodę z tatuażem. Oczywiście, jesli nie uda wam sie odnaleźć nic zgodnego z wizją, dysponujemy tysiącami wzorów, sketchbooków oraz albumów tematycznych. Oferujemy również możliwość przygotowania indywidualnego wzoru. Czas trwania oraz koszt rysunku zależny jest od rozmiaru oraz poziomu skomplikowania projektu.

W przypadku napisów polecamy bazę czcionek dostępną na stronie www.dafont.com
 

STERYLNOŚĆ I HIGIENA

W studiu GURU TATTOO korzystamy wyłącznie z jednorazowych sterylnych igieł, gryfów, farb oraz wszelkich narzędzi biorących udział w procesie tatuowania. Pozostajemy pod stałą kontrolą Powiatowej Inspekcji Sanitarnej i gwarantujemy 100% bezpieczeństwa oraz standardów higienicznych.

WIEK

Aby wykonać tatuaż lub kolczyk w naszym studiu musisz mieć ukończone 18 lat. W przeciwnym razie konieczna jest osobista zgoda prawnego opiekuna.